ГоловнаПартнериГрупа компаній "Нексія ДК. Аудитори і Консультанти"

Група компаній "Нексія ДК. Аудитори і Консультанти"

 

Група компаній "Нексія ДК. Аудитори і Консультанти" бере свій початок у 2001 році. Сьогодні вони займають провідні місця на українському ринку аудиту, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Великий галузевий досвід та комплексний підхід до обслуговування клієнтів дає їм змогу повно і ефективно реалізовувати свій потенціал і вирішувати найскладніші завдання.

Офіси розташовані у Києві, Львові, Вінниці та на Закарпатті, проте, географія діяльності значно ширша. Участь Групи у всесвітній мережі незалежних аудиторських і консалтингових фірм "Nexia International" дозволяє пропонувати клієнтам професійні послуги у світових фінансових центрах.

Nexia International, заснована в 1971 році, є однією з провідних аудиторсько-консалтингових мереж у світі (понад 570 офісів у більш ніж 100 країнах світу, $2,84млрд. сукупного доходу у 2012 році, №10 серед міжнародних мереж згідно рейтингу International Accounting Bulletin World Survey 2012, переможець у номінації Rising Star Network 2012 року).

Nexia International є повноправним членом Форуму фірм (FoF) Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC). Членство Nexia International в FoF є підтвердженням нашого дотримання високоякісних стандартів у всій мережі.

 

Корпоративний буклет Нексія ДК

На сайті 33 гостей та користувачі відсутні